Пт. Гру 2nd, 2022

ТАКТ подкаст: Чорногорія, колектори та, як не потрібно ‘підтримувати’ близьких? ч.14

1 min read

Редакція сайту Vinbazar.com разом із Юрієм Квітнем запускає ‘ТАКТ подкаст‘. Кожного тижня публікуватимемо підбірку цікавих програм прямісінько з останніх ефірів. Слухайте інтерв’ю з цікавими людьми, пранки та освітні програми в будь-який зручний для вас час.  

Подкаст – це офлайн радіо, яке доступне завжди. Вмикайте дорогою на роботу, під час прогулянок чи просто заради розваги, коли відпочиваєте чи займаєтеся в спортзалі. Головна перевага в тому, що ви самі обираєте, що слухати саме зараз. 

У черговому випуску про таке: 

Туризм

Montenegro або Чорна Гора – нині назва однієї з Балканських країн, яка потрапили в перелік найбільш популярних для відпочинку. Андрій Рибачок розповідає про Чорногорію.

Маркетинг

Ідеї в які ніхто не вірить. У вас є такі? Може знайдемо ‘соупадєнія’ разом з Юрієм Прокопишинм маркетинг менеджером компанії ‘Гіперхост’.

Психологія

Як не потрібно ‘підтримувати’ близьких – помилки, яких ми припускаємось у спілкуванні, розповідає Таня Гнатюк.

Вінницький ландшафтний архітектор Ольга Білоус нині бере участь у реконструкції бульвара Жванецького в Одесі. Відповідальна та цікава справа. Як у подібних проєктах комунікувати дизайнерам та будівельникам.

Юридична допомога

Вам телефонують та надокучають колектори, що з цим робити? Спілкуємось з юристом, адвокатом Віталієм Головеньком. Послухайте – детально, покроково, аргументовано. Зі знанням справи.

Z міста V село

Сьогодні у проєкті Z міста V село з Андрій Федик нагадуємо, чому довелось перенести фестиваль солодкої кукурудзи у селі Велика Кісниця, мотивуємо небайдужих людей не опускати руки, якщо щось не виходить і об’єднуватись задля досягнення мети і можливості протистояти проблемам, що виникають.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin