Нд. Вер 25th, 2022

Вінницька художниця презентує артбук, створений на грант від Зеленського

1 min read

20 грудня у Вінниці відбудеться відкриття звітної виставки та презентація артубука художників Маргарити Журунової та Богдана Локатира. Для реалізації проєкту ‘Український бестіарій. Том ІІ’ вінницька мисткиня отримала грант від президента України Володимира Зеленського. Книга художниці зроблена у єдиному екземплярі. Над її створенням працювали декілька років. Виставка працюватиме до 12 січня.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Презентація артбука відбудеться 20 грудня о 16 год. в академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Розпорядженням Президента України від 06 червня 2019 року Журуновій Маргаритиі Ігорівні було призначено грант Президента України для реалізації артбука на базі музею.

Маргарита Журунова працює вже кілька років над темою української народної міфології. Артбук другого тому створений в єдиному екземплярі та стане  експонатом музейної колекції.

Робота включала створення серії естампів в техніці офорту з зображенням персонажів народних вірувань на основі авторських малюнків. Були підготовлені супроводжувальні тексти у жанрі есе, які є літературною обробкою етнографічних дописів, надруковані авторським шрифтом Богдана Локатира. Аркуші з текстами оздоблені рослинними орнаментами в техніці сліпого тиснення, також створені за малюнками Маргарити. Весь матеріал сформований у книгу в обкладинці і футлярі з тисненнями. На виставці можна буде дізнатися про всі етапи створення мистецької книги від перших начерків до палітурних робіт.

Виставка експонуватиметься до 12 січня 2020 року.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin