Нд. Вер 25th, 2022

Вінницька команда з хокею на траві виборола “срібло”

1 min read

Днями у Вінниці на стадіоні в Центральному парку ім. Леонтовича, відбувся Чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2003-2004 років народження. У змаганнях взяло участь 8 команд. 

За результатами чемпіонату команда міської дитячо-юнацької спортивної школи (МДЮСШ) №1 посіла друге місце. «Представники команди проявили характер, наполегливість, енергійність, цілеспрямованість та волю до перемоги. Їм вдалось перемогти у досить сильних суперників», – каже директор МДЮСШ №1 Сергій Таранчук. 

 «Вітаємо команду міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 з високими результатами на чемпіонаті України. Ми пишаємося вами та бажаємо подальших перемог, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. – Взагалі, заняття хокеєм розвиває у юних спортсменів відповідальність, дисципліну, витривалість. А оскільки це командна гра, то ще й взаємопідтримку та взаєморозуміння. Це чудова можливість навчитися спрівпрацювати у команді та знайти нових друзів. Також цей вид спорту чудово розвиває фізичні здібності людини, координацію та реакцію». 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin