Чт. Гру 1st, 2022

На Вінниччині ‘накрили’ 17 нелегальних АЗС. Людей просять повідомляти про інші : 29:12:2019

1 min read
На Вінниччині
  • Правоохоронці оглянули 86 автозаправочних станцій розташованих на території регіону. З них 17 АЗС продавали пальне без ліцензії.

Генеральний прокурор доручив боротися з нелегальними автозаправними станціями та усунення порушень у вказаній сфері. Як виконали доручення зверху прозвітував прокурор Вінницької області Костянтин Мерімерін.

Рейди проводили працівники прокуратури області спільно з органами Державної фіскальної служби та Служби безпеки України в області. В результаті перевірок  установили системні порушення чинного законодавства.

Лише упродовж останніх двох днів, правоохоронці оглянули 86 автозаправочних станцій розташованих на території регіону. З них 17 АЗС продавали пальне без ліцензії.

— Наразі всі вони припинили свою діяльність. За фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості про вчинення 12 кримінальних правопорушень та розпочали  досудові розслідування. Вживаються невідкладні дії щодо фіксації відповідних порушень та вилучення незаконно встановленого обладнання, — розповідають у прес-службі прокуратури Вінницької області.

Вінничан просять також долучатися до боротьби з нелегальними АЗС

Мешканці області, у разі наявності інформації або виявлення фактів неправомірної діяльності автозаправочних станцій, можуть звертатися  до відповідних структурних підрозділів прокуратури, фіскальної служби, та служби безпеки.

Куди повідомляти:

Нагадаємо, відтепер мешканці Вінниччини можуть напряму повідомити про різні факти та злочини. Вже працює гаряча лінія голови ОДА Владислава Скальського.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin