Нд. Чер 26th, 2022

“Правила мають бути одними для всіх”: вінничанам та гостям міста нагадують про необхідність дотримуватись ПДР ВМР

1 min read

Від початку збройної агресії рф проти України громадяни почали масово залишати свої домівки. Вінниця стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб і надалі приймає та надає допомогу.

Зі збільшенням кількості нових мешканців у громаді примножилась й кількість автотранспорту на дорогах Вінниці. Андрій Сорокін, виконуючий обов’язки директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку ВМР, розповів у ефірі вінницького мультимедійного проєкту “Час змін” про те, як ведеться робота з водіями, які часто не дотримуються правил паркування, чим перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Зокрема, він звернув увагу, що Кодекс про адмінправопорушення, яким керуються інспектори під час перевірки паркування, є однаковими для всіх: і вінничан, і гостей міста.

“На початку війни ми перестали виносити штрафи за паркування, і побачили, що тим самим ми створюємо незручності для інших мешканців, зокрема пішоходів та велосипедистів. Тому було прийнято рішення про те, що нам варто продовжувати роботу і нагадувати людям, що у нашому місті є і має бути порядок, і його треба дотримуватися”, – зазначив Андрій Сорокін та додав, що якщо є змога поспілкуватися з водієм, то проблему усувають на місці: інспектори просять від’їхати або змінити місце паркування.

Також він закликав громадян обирати альтернативні способи пересування містом, адже погодні умови тому сприяють. Окрім того, важливим наразі є ощадливе використання пального.

“Зараз кількість людей зростає – громадський транспорт має попит, і це є гарною альтернативою, щоб людям було легше і швидше пересуватись містом. Особливо якщо це пересування на якісь короткі дистанції”, – каже Андрій Сорокін.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin