Пт. Гру 2nd, 2022

Тільки не про Різдво! П’ятірка серіалів, які хочеться дивитися зимового вечора : 01:01:2020

Тільки не про Різдво! П
  • Довгі зимові вечори допоможуть згаяти різноманітні серіали та фільми.
  • Ми підібрали незвичні для новорічних свят стрічки, які можуть вам бути до вподоби.

Дивовижна місіс Мейзел

Сюжет:

У домогосподарка Місіс Мейзел залишається без чоловіка. Жінка має гарне почуття гумору та підкорює сцену стендап-коміків. Щоб втриматися на хвилі популярності, її доводиться дечим жертвувати. Загалом серіал про Нью-Йорк тих років, цікаві лінії інших персонажів та коміка Мейзел.

Американська історія злочинів

Зазначимо, що серіал складається з двох сезонів. Кожен зосереджений на певному злочині, який протягом фільму розкривається. Перша частина розслідує вбивство жінки, а друга — вбивство відомого дизайнера Джанні Версаче:

Лемоні Снікет: 33 нещастя

З такою ж назвою є і фільм. Але серіал більш повно розкриває персонажів. Особливо зосереджена увага на долі сиріт Боделер. Дітей взяв під опіку злий граф, який хоче лише їх спадок: 

Останній справжній чоловік

Це історія про батька одинака Майка Бакстера, який виховує трьох донечок. Він директор з маркетингу у магазинів товарів для туризму і спорту, а також веде свій блог. Та оточення дівчаток робить з нього доволі м’якотілого чоловіка:

Моторошні пригоди Сабріни

Сабріна напевно відоме вам ім’я. І так, основою даного серіалу став комікс ‘Сабріна – маленька відьма’ від Archie Comics. Сюжет: напіввідьмі-напівлюдині Сабріні Спеллман має обрати світ відьом, де вся її сім’я чи світ людей, де її друзі:

Рекомендуйте свої варіанти фільмів та серіалів у коментарях.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin