Чт. Гру 1st, 2022

Чому будівлі вінницької поліції та ОДА підсвітили в помаранчевий колір ?

1 min read

25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок біля приміщення облдержадміністрації відбувся спільний брифінг першої заступниці Голови ОДА у Вінницькій області Наталії Заболотної, заступника начальника управління превентивної діяльності Вінниччини Івана Зайця та директорки Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Стоялової. На заході йшлося про проблеми подолання домашнього насильства. 
Вчора у Вінниці в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок стартувала акція «16 днів проти насильства». О 17.00 будівлі  Нацполіції у Вінницькій області та ОДА підсвітили помаранчевим кольором, що є офіційний кольором цієї кампанії. 

«Символічно, що ця акція стартує саме в Міжнародний день проти насильства щодо жінок. У ці дні органи влади, громадські організації об’єднують свої зусилля для того, аби черговий раз привернути увагу суспільства до необхідності подолання та запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі тощо. Але,результату не буде, поки кожна людина в Україні не буде чітко розуміти та усвідомлювати, що будь-яке насильство є абсолютно неприйнятним. Боротьба проти насильства – це боротьба за права людини», – підкреслила  перша заступниця голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна. 

Інформаційна кампанія, націлена на протидію домашньому  насильству, триватиме до 10 грудня. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *