Пт. Гру 9th, 2022

Опозиція у Вінницькій обласній Раді: “ЄС” та “ОПЗЖ”

1 min read

Перша сесія Вінницької обласної ради, 20 листопада, не відбулась без конфлікту. Фракція “Європейської солідарності” не знайшла підтримку та покинула залу. 

Депутати від “ЄС” висували пропозицію зменшити кількість заступників голови, а бюджетні кошти на їх утримання направити на інші проєкти, зокрема, боротьбу з COVID-19. Проте, під час голосування ці ініціативи не підтримали. Після чого голова фракції Андрій Гижко оголосив про перехід в “жорстку опозицію”.

“Ми віддаємо у засоби масової інформації заяву та переходимо в “жорстку опозицію”. На цьому фракції “Європейської солідарності” покидає цю залу”, – сказав Гижко.

Згодом було опубліковано заяву:

“Сьогодні країна опинилася перед великою кількістю викликів, і в цих умовах важливою є консолідація політичних сил, які обстоюють європейське майбутнє України, захищають реформу децентралізації, започатковану п’ятим президентом України Петром Порошенком, і зберігають принципи демократії, прозорості та верховенства закону.

Фракція політичної партії “Європейська Солідарність” вимушена перейти в опозицію через фактичне створення більшості в обласній раді партіями “Українська стратегія Гройсмана”, “Слуга народу”, “Батьківщина” і “За майбутнє”, перші кроки якої ідуть всупереч з ідеологічними засадами і принципами “Європейської солідарності”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *