Чт. Гру 1st, 2022

У Палаці дітей та юнацтва утеплюють дах

1 min read

У цьому році в місті розпочалась термомодернізація будівлі Вінницького палацу дітей та юнацтва. Перший етап – реконструкція даху з утепленням. Її розпочали наприкінціліта, і наразі роботи виконані на 60 відсотків.

Приміщення Палацу дітей та юнацтва, що по Хмельницькому шосе, було збудоване пів століття тому. Як і переважна більшість подібних споруд, вона має досить високий рівень тепловтрат. Тому в бюджеті міста на 2020 рік було передбачене фінансування на початок термомодернізації будівлі.

3.jpg

Як розповіли у департаменті капітального будівництва міської ради, на даний момент будівельники виконують реконструкцію покрівлю над спортзалом і актовим залом. Також оновлюють купол астрономічної обсерваторії.

«Пізніше плануємо замінити вікна та двері на сучасні енергозберігаючі та утеплити фасад. Результатом проведення термомодернізації будівлі Палацу дітей та юнацтва стане зменшення тепловтрат приблизно у півтора рази», – розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.

5.jpg

Також у рамках робіт заплановано відремонтувати центральний вхід та облаштувати пандус.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *