Сб. Гру 3rd, 2022

“За останні п’ять років побудовано і здано в експлуатацію чотири нових”, – мер Моргунов

1 min read

У Вінниці продовжується будівництво дитячого садочку №33, на розі вулиць Ватутіна та Миколи Битинського.  Заклад розрахований на шість груп, а саме –  дві для дітей раннього віку та чотири для дітей дошкільного віку.  Садочок будують за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів. Оснащення технологічним обладнанням, меблями, інвентарем, облаштування ігрових майданчиків відбувається за рахунок бюджету територіальної громади. 

До кінця року  заклад планують здати в експлуатацію. Як тривають роботи, сьогодні, 21 жовтня, під час виїзної наради проінспектував міський голова Сергій Моргунов. Усі будівельні роботи виконуються за кошти інвестора.  Це буде сучасний інноваційний дитячий заклад. Як зазначив керівник будівельної організації Сергій Коцага, наразі у закладі роботи ведуться як в середині приміщення, так і по благоустрою території.


«Ми хочемо в цьому році завершити будівництво і передати дитячий садочок на баланс міста. Всі роботи перебувають на різних стадіях, в тому числі, і на прикінцевих, і це нам дає надію завершити все до кінця року. Садочок буде опалюватися власною автоматизованою котельнею. Буде налагоджена система диспетчеризації, аби можна було на відстані її обслуговувати. Це дасть можливість завжди мати тепло та гарячу воду без перебою. Утеплення виконано за новими нормами і система енергоефективності досить висока. Також при облаштуванні харчоблоку ми врахували новітню систему ХАССП, для того аби дитячий садочок міг запускатися за новими стандартами», – розповів Сергій Коцага. 


Оснащують дитячий садочок повністю  за кошти бюджет Вінницької міської ОТГ, а також на території закладу облаштують спортивний майданчик та шість ігрових. 


«Все технологічне обладнання вже придбано. 4,8 млн грн було виділено з міського бюджету, з них уже на 3,9 проведено тендери. З сьогоднішнього дня починають дивитися, що і як потрібно встановити в харчоблоці. Також, практично є уже всі меблі та більшість м’якого інвентаря. Залишилося ще вибрати штори. Штат закладу 39, 5 одиниць», – зазначила заступниця міського голови Галина Якубович. 


Під час виїзної наради міський голова Сергій Моргунов відзначив, що системно працювати над скороченням черги до дитячих садків почали ще з 2008 року, коли очільником міста був Володимир Гройсман. За ці роки чергу вдалося скоротити з 3800 дітей до 172. 


«За останні п’ять років побудовано і здано в експлуатацію чотири нових садочки, крім того, капітально відремонтовано два дитячих садочки. Це вже п’ятий садочок, який побудовано саме за кошти інвестора.  На сьогоднішній день ми маємо чергу 172 дитини по місту. Якщо говорити про цей мікрорайон Ватутіна-Антонова, то потрібно влаштувати близько 65 дітей.  І цей дитячий садочок буде на 120 дітей на шість груп. Забудовник достатньо якісно проводить будівельні роботи. Все технологічне обладнання і меблі містом закуплені, щоб розпочати нормально навчальний процес. Крім того інвестор працює над благоустроєм. У нас також будується ще два дитячих садочки», – додав міський голова Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *