Чт. Гру 1st, 2022

У Вінниці можна взяти на прокат засоби для реабілітації

1 min read

При Територіальному центрі соціального обслуговування працюватиме пункт прокату засобів реабілітації. Мешканці Вінницької об’єднаної територіальної громади, які потребують інвалідні візки, ходунки, палиці та інші  засоби реабілітації зможуть взяти їх на прокат. Щоб отримати ці засоби вінничани мають звернутися до  пункту прокату та надати відповідну довідку лікаря.
«Видача засобів реабілітації здійснюватиметься на безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаватимуться одиноким громадянам, одиноким людям з інвалідністю, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів (копія паспорту, ідентифікаційного коду та довідка лікаря, про потребу особи в певному засобі реабілітації). Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами, відповідно до укладеного договору. Договір буде у двох примірниках – один залишається в Терцентріів, інший – у людини, яка бере ці засоби», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова. 


Варто зазначити, що у пункті прокату засобів реабілітації знаходитимуться речі, якими уже користувалися вінничани, але вони в гарному стані і можуть бути корисними ще комусь. Після закінчення строку прокату засобу реабілітації їх буде потрібно  повернути до пункту прокату в робочому стані. 


Територіальний центр соціального обслуговування  розташований по вул. Соборна, 50.  Детальну інформацію можна дізнатися за тел: 67-05-97.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *