Сб. Гру 3rd, 2022

«Ми зможемо втілити у життя ще багато проектів, які виведуть Вінницю на новий рівень», – Людмила Ковалюк, кандидат в депутати від «Української Стратегії Гройсмана»

1 min read

Людмила Ковалюк – кандидат до міської ради від команди Українська Стратегія Гройсмана! П’ятий рік є головою квартального комітету «Вінниченко».

«Наша команда – це потужний інструмент у покращенні життя вінничан та міста. Мені особисто дуже імпонує підхід до роботи «Української Стратегії Гройсмана». Бачу, як за останні пять років змінилась Вінниця і життя містян у кращу сторону. Ще є над чим працювати і я відчуваю, що маю великий потенціал, можливості, а головне бажання бути корисною», – каже Людмила.

Захист конституційних прав і свобод членів територіальної громади міста Вінниці на здійснення місцевого самоврядування – це те чим прагне бути корисною Людмила Ковалюк.

«Хочу захистити приватний сектор та вивести його на новий рівень. Жителі приватних будинків заслуговують на розвинену інфраструктуру та комфортні умови для життя. Я допоможу у вирішенні цих питань», – додає кандидат.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *