Чт. Гру 1st, 2022

“З такими тролейбусами можна продовжувати маршрути без необхідності будувати контактну мережу”, – мер Моргунов про новий тролейбус VinLine

1 min read

Перший безконтактний тролейбус «VinLine» вийшов на рейс. Він має автономний хід на 20 км. Завдяки цьому зможуть продовжити маршрут №10 у напрямку Немирівського шосе.

“Сьогодні проїхались від нинішньої кінцевої до Вінницького індустріального парку. Батарея заряджається під час руху на лінії. Коли контактна мережа закінчується – струмоприймачі автоматично опускаються, і машина їде далі, – каже очільник міста Сергій Моргунов. – Новий маршрут важливий не лише для працівників нових заводів, які є на території промислового парку. У цьому напрямку розбудовуються і нові житлові мікрорайони”.

З такими тролейбусами можна продовжувати маршрути без необхідності будувати контактну мережу та додаткові тягові підстанції, які вимагають серйозних фінансових вкладень. У подальшій перспективі це можливість покращити сполучення з районом аграрного університету, Вінницькими Хуторами та іншими приєднаними громадами.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *