Сб. Вер 25th, 2021

“Нива” виборола своє місце у третьому колі кубка України

1 min read

В другому раунді Кубку України вінницька «Нива» зустрілася з командою першої ліги– «Кристал» (Херсон). Інформує прес служба ФК «Нива».

Гра, яка тривала 120 хвилин, було досить напруженою. Основний час гри завершився з результатом 2:2. Під час додаткового часу рахунок не змінився.

Перший гол був забитий у ворота «Ниви», пізніше центральний захисник Дмитро Попов зрівняв рахунок – 1:1.  Після перерви м’ячем більше володіли футболісти з херсонської команди. Однак Миколі Пастушенко вдалося скористатися зручною ситуацією і забити наступний гол – 2:1. Проте Євген Терзі дальнім ударом все ж забив ще один гол для «Кристалу» – 2:2.

Серія післяматчевих пенальті завершилася з рахунком 4:3. «Нива» виборола своє місце у третьому колі кубка України.