Чт. Чер 24th, 2021

Вінничанин здобув “Кубок Незалежності” на чемпіонаті з шахів

1 min read

У Житомирі відбувся перший за пів року офлайн-шаховий турнір. У ньому взяли участь 70 гравців. Юний спортсмен з Вінниці здобув головний приз чемпіонату – “Кубок Незалежності”.

Про це повідомляють у Відділенні Національного олімпійського комітету України Вінницької області.

У Житомирі відбувся перший офлайн-шаховий турнір за останні півроку. Він зібрав 70 гравців із чотирьох регіонів України. Вони представляли Вінницьку, Київську, Житомирську і Хмельницьку області.

Вінницю представляли 10 вихованців Міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 і її філії (клубу “Романтик”). В турнірі грали кілька майстрів спорту і кандидати у майстри, а також молоді спортсмени, старше 2009 року народження. Вінничани Михайло і Євгеній Шафіри залишилися за межами призової трійки.

У дитячому турнірі, який проходив паралельно, вінничани здобули одразу чотири нагороди. “Кубок Незалежності” здобув Володимир Шафір з Вінниці. У його земляка, Юрія Перепелиці, третя позиція в загальному заліку. Організатори вирішили нагородили його за перше місце в номінації серед дітей 2012 р.н. і молодших. В цій же категорії другу сходинку посів Благовест Богомживущий, третю – Іван Винокур. Для обох вихованців МДЮСШ № 6 ці медалі стали дебютними на міжобласному рівні.