Сб. Гру 3rd, 2022

Біля Літнього театру на Тяжилові розмістять одну з локацій святкування Дня міста Вінниці 2020

1 min read

11 вересня по вулиці Волошковій біля Літнього театру розпочнуть перший день святкування Дня міста Вінниці 2020. Тут розгорнуть локацію “SunFlower City” (Місто соняшників). Для мешканців мікрорайону влаштують концерти, інтерактиви та конкурси.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

11 вересня з 16:00 до 19:30 по вулиці Волошковій розгорнеться “SunFlower City” (Місто соняшників). Тут проходитимуть концерти, інтерактиви та конкурси. Також розмістять фуд-корти. 

У цьому році заходи до Дня міста проходитимуть у різних куточках Вінниці. У районі олійножирового комбінату активності відбуватимуться біля нової сцени з амфітеатром, яку завершують будувати у рамках конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”.

Мешканці люблять проводити час біля озера по вулиці Волошковій. Ця територія останнім часом активно змінюється, вона стає більш комфортною для відпочинку. Це улюблене місце для місцевої малечі, адже минулого року тут облаштували дитячий майданчик з гірками, схили покрили штучною травою, поставили лавочки. Наразі тут облаштовують сцену з амфітеатром. Тепер тут проходитимуть концерти, свята, будуть організовувати дозвілля для людей. Вперше задіємо цю сцену на День міста”, – зауважила депутатка міської ради Алла Власюк.

Начальник відділу культурно-мистецьких проектів та організаційно-масової роботи Тетяна Маєвська розповіла, що на локації відбудеться концерт від місцевих колективів. Встановлять фотолокації з соняшниками, інсталяції, різні конкурси та розваги. Діток розважатимуть аніматори. Також діятиме фуд-корт. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin