Сб. Гру 3rd, 2022

Вийшла нова книга вінницької письменниці Наталі Доляк

1 min read

Вінницька письменниця Наталя Доляк випустила нову книгу. Це детектив “На “Сьомому небі”. Рукопис твору відзначили нагородою “Коронація слова”. 

Про це повідомила письменниця.

Ось і настала та довгоочікувана мить, коли моя нова книжка з’явилась на сайті видавництва. Я ще не тримала її в руках, авторські в дорозі. Сподіваюсь, невдовзі книжка надійде до книгарень і будуть презентації як у Вінниці, так і в інших містах”, – зазначила Наталя Доляк.

Твір “На “Сьомому небі” – це друга частина серії про розслідувачку злочинів Зою Кирпач. Вперше вона з’явилась перед читачами в детективі “Шикарне життя у Вупперталі”.

Опинитися на сьомому небі можна далеко не завжди від щастя. Особливо коли йдеться про названу так телестудію, на яку влаштувалася працювати Зоя Кирпач. Телевиробничі будні хоч і дають змогу доторкнутися до творення такої захопливої екранної магії, але все ж виявляються дуже подібними на будні в інших сферах. Аж поки одного дня у студії не знаходять тіло однієї зі співробітниць каналу… Ставши однією з підозрюваних, Зоя береться за власне розслідування, щоб довести свою невинуватість, знайти вбивцю, а заразом і довідатись, наскільки глибоким може бути навіть “Сьоме небо”, – йдеться в анотації до книги. 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin