У Жмеринці відкрили мультифункціональний спортивний майданчик (Фото)
1 min read
Сьогодні, 16 грудня, у Жмеринці відбулося відкриття сучасного спортивного майданчику зі штучним покриттям. Він знаходиться на території загальноосвітньої школи №6. Відтепер спортсмени просто неба матимуть змогу займатись волейболом, баскетболом, тенісом та бадмінтоном.
Про це повідомляють у Вінницькій обласній державній адміністрації.
Новий багатофункціональний спортивний майданчик – це другий в цьому році реалізований проєкт спортивної інфраструктури у Жмеринці. Влітку тут завершили реконструкцію місцевого басейну
‘Введення в експлуатацію в місті Жмеринка басейну та спортивного майданчика зі штучним покриттям надасть можливість більш ефективно проводити спортивно-масову роботу серед мешканців міста та учнів дитячо-юнацької спортивної школи, в якій займаються 599 дітей та молоді з 6 видів спорту‘, – наголошує заступник Жмеринського міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська.
Всього на будівництво майданчика витратили понад 721 тисячу гривень. З них 487 тисяч гривень – з державного бюджету; 233 тисячі – з місцевого.