Пт. Гру 9th, 2022

У Вінниці працює єдина в Україні новорічна пошта (Фото)

1 min read

14 грудня на Європейській площі відкрився будиночок новорічної пошти. Для мешканців і гостей міста розробили унікальні вінницькі марки, стильні листівки та крафтові конверти. Аналогів вінницької новорічної пошти в Україні немає. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Щодня на Європейській площі діти та дорослі можуть відправити листівки-привітання рідним. Відвідувач отримує одну марку безкоштовно. 

Для вінничан спеціально розробили унікальні вінницькі марки, листівки та крафтові конверти, які полетять в усі куточки України.  

Але головний сюрприз – новорічні кульки: ошатні ялинкові прикраси стануть чудовим подарунком найактивнішим відвідувачам, які відправлять свої привітання за чотирма різними адресами за межі Вінниці, запросивши всіх до міста.

Якщо адресатів бракує – реєструйтеся на сайті українських посткросерів Lystivochka.

Сьогодні всесвітній рух з обміну листівками – посткросинг – набирає обертів, охоплюючи все більше країн і континентів. І саме під Новий рік всі ми прагнемо тепла та затишку, великих перетворень і маленьких чудес. В епоху ґаджетів, Інтернету й електронного листування «живий» конверт чи поштівка із душевними побажаннями перетворюється на справжнє маленьке диво, диво людяності та добра. Вінниця як місто єдиного у світі Музею української марки й унікального поштового штемпеля Happy Postcrossing плекає традиції паперової пошти, тому пропонуємо всім охочим привнести світлу нотку новорічного тепла та різдвяних радощів у життя рідних, друзів і навіть незнайомих співвітчизників”, – зазначає директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.

У Вінниці працює єдина в Україні новорічна пошта (Фото)
У Вінниці працює єдина в Україні новорічна пошта (Фото)

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin