Сб. Гру 3rd, 2022

Вінничани стріляють краще усім в Україні

1 min read

Завершився Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби із гвинтівки (з олімпійських вправ). Змагання проходили у вінницькому тирі «Динамо», що на Старому місті.

До участі у змагань долучилися заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу. Зокрема виступав і призер Олімпійських ігор Сергій Куліш з Черкащини.

Вінничанам вдалося здобути престижну перемогу у загальнокомандному заліку, а також чимало призових місць у різних видах програми. Одним з найвидатніших чемпіонів Вінниччини є заслужений майстер спорту Олег Царьков. Його вважають найбільшою спортивною надією Вінниччини. Саме він здобув ліцензію на Олімпійські ігри наступного року.

На цьому чемпіонаті Олег Царьков в парі із Олесею Чайкою вони посіли друге місце. В одиночні стрільбі на 10 метрів він здобув «золото», а на 50 метрів «срібло».

Чемпіонат зібрав найсильніших стрільців всієї України, конкуренція була доволі серйозна. Однак багатьом спортсменам було важко відновлювати спортивну форму через довготривалу карантинну перерву.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *