Ср. Гру 7th, 2022

Рік після вбивства в Академічному: коли винесуть вирок Анатолію Малєцу? : 30:12:2019

1 min read
Рік після вбивства в Академічному: коли винесуть вирок Анатолію Малєцу?
  • За кілька годин до минулого Нового року, 31 грудня 2018-го, Вінницю шокувало повідомлення: знайшли убитою молотком цілу родину з двома малими дітьми, підозрюваний — батько тих самих діток.
  • Що відбувалося протягом року в резонансній справі вбивства сім’ї в Академічному та чи винесли вирок Анатолію Малєцу на закритому для преси судовому процесі?

Трагічне вбивство. Жахливий злочин. Батько вбив жінку, дітей та матір… Такими заголовками були всипані стрічки новин на початку цього року. За кілька годин до святкового бою курантів Вінниця дізналася про страшний злочин в Академічному. Та найбільше шокувало, що підозрюваною стала не стороння, а рідна убитим людина. 

Програміста Аантолія Малєца, який розлучився з матір’ю своїх дітей і мав конфлікти з власною мамою, арештували. Він не дав зізнавальних свідчень, казав, що не розуміє, що з ним відбувається і не може оговтатися від шоку. Нібито вийшов в магазин, а коли повернувся додому, то застав закривавлену квартиру і родину вбитою.

Ще живою була його менша донечка, коли на місце приїхала швидка, але дівчинку не змогли врятувати. Вона померла. Поховали дітей і маму з бабусею 3 січня.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin