Пт. Гру 9th, 2022

Більш ніж три тисячі вінничан поліція врятувала від сімейного насилля

1 min read

Майже половина повідомлень, які надійшли до поліції за 9 місяців про вчинення домашнього насильства, підтвердились. До адміністративної відповідальності притягнуто 5103 правопорушника, на превентивний облік поставлено 3255 кривдників.       


За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Руслана Мороза, за 9 місяців поточного року жертвами домашніх кривдників стали 4415 осіб, серед яких 3988 жінок, 383 чоловіки та 44 неповнолітніх. До адміністративної відповідальності притягнуто 5103 правопорушника, на превентивний облік поставлено 3255 кривдників. 

      
Так, до поліції звернулась 71-річна жителька одного з сіл Вінницького району з повідомленням про те, що її 43-річний син протягом року відносно неї систематично вчиняє домашнє насильство. Поліцейські з’ясували, що і раніше чоловік, який зловживає алкоголем, бив матір та виганяв її з дому. Вона зверталась за допомогою до поліції, але потім жаліла свого кривдника та забирала заяви. На правопорушника дільничний офіцер неодноразово виносив термінові заборонні приписи, але це на чоловіка не вплинуло, він продовжував чинити фізичне та психологічне насильство над матір’ю. Після чергового звернення жінки до поліції про побиття, правопорушника притягнули до кримінальної відповідальності за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Наразі справа знаходиться на розгляді в суді. Домашньому кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.     


Протягом 9 місяців поточного року дільничні офіцери поліції винесли 954 термінових заборонних приписів особам, які вчинили домашнє насильство, з них 937 чоловікам та 68 – жінкам.


Слідчими підрозділами поліції розслідувано 132 кримінальних провадження за вчинення правопорушень в сімейному середовищі. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *