Сб. Гру 3rd, 2022

Поліція Вінниці знайшла зниклого підлітка

1 min read

Вранці 19 вересня  неповнолітнього, який зник після занять у вінницькому ліцеї, знайшли в районі Вінницького водоканалу.


Його рідні звернулися по допомогу до поліції близько 2 години ночі . Сім’я хлопчика проживає у Вінницькому районі. Батьки пояснили, що виник конфлікт  з сином через його надмірне користування телефоном, після чого він не повернувся з навчання додому.
За словами начальниці відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, на пошуки дитини задіяли  усі оперативні та розшукові можливості, орієнтували усі піші та мобільні екіпажі  поліцейських підрозділів області. Пошукові роботи проводилися всю ніч.
Неповнолітнього поліцейські знайшли сьогодні вранці . Хлопчик пояснив , що всю ніч гуляв вулицями, бо не хотів повертатися додому.
За словами Людмили Кузнєцової,  хлопчик  добре вчиться, характеризується позитивно, виховується в благополучній родині. Тож  ювенальні поліцейські наразі вивчають ситуацію , що склалася в сім’ї,  спілкуються з підлітком, аби налагодити його  стосунки з рідними та попередити в подальшому таку поведінку.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *