Пт. Гру 9th, 2022

Сергій Моргунов дізнавався у фармацевтів, як прохидить підготовка до другої хвилі пандемії

1 min read

Сьогодні міський голова відвідав ПП «Конекс» та поспілкувався з колективом підприємства. Наразі це підприємство має чи не найбільшу мережу аптек у Вінниці. Сергій Моргунов цікавився, як готуються до прогнозованої другої хвилі епідемії COVID-19 та епідсезону грипу, яка ситуація буде з засобами захисту – зокрема, з масками, адже на початку епідемії весною в аптечній мережі був дефіцит.

Під час зустрічі йшлось й про те, наскільки доступними і адекватними залишатимуться ціни на засоби індивідуального захисту, чи формується запас ліків, які традиційно стають затребуваними в осінньо-зимовий період респіраторних захворювань, чи реалізують в аптечній мережі вакцини, зокрема, і для профілактики грипу.
 «На початку другої хвилі пандемії для нас дуже важливо, щоб аптечна мережа та лікарняні заклади  були забезпечені всім необхідним для боротьби з коронавірусом та іншими хворобами.  На сьогодні з поставками все владналося, але вже багато міст і медичних закладів розуміє, що друга хвиля буде, і вони почали робити багато замовлень. Тому вже спостерігається незначний дефіцит по різних лікарських засобах, ліках, в тому числі по вакцинах від грипу. Ми передбачили у бюджеті фінансування на 15 тисяч вакцин. Поки що зробили замовлення на 5 тисяч вакцин. Лікувати ми готові, збільшуємо кількість ліжок для хворих на COVID-19. Динаміка тих, хто видужав, у Вінниці найкраща в Україні. Так, людей хворіє багато, але разом з тим ефективне лікування нашими медичним працівниками допомагає вінничанам  одужувати швидко», – каже міський голова Сергій Моргунов.
Під час зустрічі міський голова привітав колектив підприємства з Днем фармацевтичного працівника, який відзначають цієї суботи.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *