Чт. Гру 2nd, 2021

У Вінниці ще триває конкурс фотографій

1 min read

Вінничани та гості міста ще можуть долучитись до конккрсу фотографій.

“Замріяна та заклопотана, романтична та містична, запальна та розмірена, сучасна та старовинна, у променях ранкового сонця й у вечірніх сутінках — якою бачиш Вінницю ти? #МістоІдей може бути різним, як і його мешканці та гості, тож ми хочемо побачити його саме твоїми очима.

Навіть якщо ти не професійний фотограф, але любиш знімати світлини з душею, ти можеш поділитися з нами своїми враженнями. Неважливо, мешкаєш ти тут чи це був твій перший візит. Головне — передати емоції, які викликає у тебе Вінниця, за допомогою фото”,- йдеться на сторінці Visit Vinnytsia.

Правила прості:

  • Автор має розмістити фото на своїй сторінці з хештегом #VisitVinnytsia чи тегнути сторінку Visit Vinnytsia;
  • Фото повинні бути унікальними (тобто публікуватися лише на особистій сторінці чи у пабліку автора);
  • Надсилаючи фото на конкурс, автор тим самим погоджується на публікацію його на сторінці зі вказанням авторства незалежно від результатів конкурсу;
  • Автор має поставити позначку «подобається» сторінці Visit Vinnytsia.

Щотижня редакція Visit Vinnytsia відбиратиме чотири фото, серед яких голосуванням у сторіс читачі обиратимуть фіналіста, а наприкінці місяця — переможця. Вони отримають ексклюзивні призи з айдентикою міста, а на основі фото переможця ми створимо змістовний допис.

Зауважимо що фото мають відображати бачення автором Вінниці, а не просувати модель, заклад чи товар, та мають демонструвати туристичну привабливість Вінниці.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin