Чт. Сер 5th, 2021

На Хіміку з’явиться волейбольний майданчик

1 min read

На пляжі «Хімік» тривають роботи з реалізації проєкту- переможця  конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» –  «Центр пляжного волейболу». Облаштують нову спортивну зону коштом бюджету громади, виділили 1  млн грн.

У Вінницькій міській територіальній громаді  цьогоріч реалізовують  17 проєктів, які в 2020 році перемогли  у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Серед них і створення майданчика для пляжного волейболу на «Хіміку».  Автор  ідеї – Євгеній Саричев.

Будівельні роботи з облаштування майбутнього майданчика розпочались   на початку липня. 

«Наразі вже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, влаштували спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску.  Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня», – розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.пляж.jpg

Розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці започаткували в 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час вже реалізували 61 проєкт.  Містяни  безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за свої ідеї.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin