Сб. Вер 18th, 2021

У Вінниці студенти-журналісти ВДПУ прийшли на випускний у футболках з образливими цитатами свого викладача Володимира Каленича

1 min read

У Вінниці студенти ВДПУ заявили про цькування викладача

У Вінниці студенти-журналісти ВДПУ прийшли на випускний у футболках з образливими цитатами свого викладача Володимира Каленича.

Вони зізналися, що він називав їх «дарагая», казав, що очікував від них більшого, що їх емоції нікому не потрібні та просив тримати свободу слова при собі. Студенти обрали промовисту форму для випускного і продемонстрували всім, що сексизм та дискримінація — це не нормально.

Підтримав студентів і народний депутат Максим Пашковський. Щоб захистити випускників він надіслав два звернення: керівництву Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського та до Міністерства науки та освіти України.

«Весь цивілізований світ вже давно відходить від сексизму, дискримінації та не толерантного ставлення. Здавалося б, принизливе ставлення викладачів до студентів мало б залишитись минулому, адже молодь — це наше майбутнє, а ламати їхні долі — псувати майбутнє собі», — прокоментував Пашковський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin