Нд. Вер 25th, 2022

Володимир Гройсман заявив про ознаки політичної кризи в Україні

1 min read

На партійній конференції у Тульчині лідер партії “Українська стратегія Гройсмана” Володимир Гройсман зазначив, що до всіх проблем країни наразі додається політична криза.

Насамперед це пов’язано як із втратою стабільної більшості у Верховній Раді, яка тепер не зможе ухвалювати необхідні для країни рішення, так і з загальною некомпетентністю деяких людей, котрі мають приймати рішення.

Найбільші виклики, які сьогодні стоять перед Україною, окрім зовнішніх загроз, – це руйнування державних інституцій, криза довіри людей до влади, провальна кадрова політика і стрімке скорочення середнього класу, як основного двигуна економічного розвитку країни. Небажання вирішувати саме ці фундаментальні питання веде до більш точкових криз – як провал вакцинації від КОВІД-19, неконтрольована міграція, передусім молоді, невизначеність із забезпеченням людей похилого віку, зростання бідності.

Держава віддалилася від проблем українських родин. І це теж робить нас вразливими. Українці втомилися від непрофесіоналізму, беззаконня, нещирості, імітації та постійних провалів,

– зазначив пан Гройсман.

На думку політика, протистояти цьому можливо за умови наділення людей владою на місцях, реальної боротьби з корупцією та формування сильних державних інституцій.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin