Ср. Гру 8th, 2021

У Вінниці починає роботу двоповерховий екскурсійний автобус-кабріолет “BUSPASS”

1 min read

Екскурсійний автобус-кабріолет BusPass виїхав на маршрут. Це спільний проєкт місцевого підприємця та Вінницької міської ради. Сьогодні, п’ятого травня, тестову екскурсію влаштували для дітей з дитячого будинку сімейного типу та з прийомних сімей. 

«Вінниця – місто ідей та інновацій, це прописано і у Стратегії 2030. Якщо говорити про цей проєкт, то з Олександром, який є ініціатором цієї ідеї, ми обговорювали ідею рік. Для нас це родзинка туристичної привабливості. Я сподіваюся, що пандемія закінчиться і до нас будуть ще більше приїжджати мешканці інших міст та гості з-за кордону. Також добре, що вінничани можуть ознайомитися із містом у такому незвичному форматі і побачити його у іншому ракурсі. У такому екскурсійно автобусі Вінниця розкривається по-іншому. Це чудова ідея, і я дякую Олександру за реалізацію», – зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

Двоповерхові автобуси для прогулянок містом користуються популярністю у світі. Висота 4 м і знімний дах відкривають можливість поглянути на вулиці, площі та сквери з оригінального ракурсу. Це своєрідний показник того, що місто позиціонує себе як туристичне і хоче запропонувати зручний та комфортний варіант екскурсії для своїх гостей. Подібні автобуси їздять лише в кількох містах України. 

«З першого травня у Вінниці, як і планувалося, розпочався туристичний сезон. Сьогодні маленькі вінничани мають можливість дізнатися про нову цікаву атракцію для гостей Вінниці. Таких екскурсійних автобусів в Україні не так багато, вони є у Львові, Києві та Одесі. Також дітвора сьогодні побачить нову колекцію в музеї транспорту – це теж передпрем’єра. Відкриття самої виставки планується днями. Це поповнення цікавих туристичних атракцій міста Вінниці», – зазначив директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.   

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin