Вт. Чер 22nd, 2021

Ексмер Вінниці Володимир Гройсман вимагає позачергового скликання уряду, щоб скласти план вакцинації

1 min read

Сьогодні, 8 квітня, Володимир Гройсман записав повторне звернення до уряду з приводу питань вакцинації для українців та ефективності боротьби з коронавірусом.  

У першому зверненні експрем’єр вимагав негайного скликання уряду, щоб вирішити нагальні проблеми в Україні щодо боротьби з пандемією.  

“Минуло три дні від останнього мого звернення, коли я звертався до уряду з вимогою провести надзвичайне засідання і розглянути питання боротьби з коронавірусом. Зокрема, питання вакцинації і питання підвищення ефективності боротьби з коронавірусом. За цих три дні нічого не відбулось. Але що ми маємо за цей час? Ми маємо більше тисячі смертей, ми маємо те, що Україна стала країною номер один серед країн Європи за кількістю захворювань від ковіду і за кількістю смертей. 

Натомість я бачу сьогодні пріоритети, які висвітлює в інформаційному просторі прем’єр-міністр. Він займається розробкою стратегії, концепції якості пального на українських заправках, що є напевно важливим, але в мирний, спокійний час. Нічого зараз немає важливішого, ніж здоров’я українців, здоров’я людей. Зараз ковід не вибирає ні вік, ні стать. Люди помирають як молоді, так і похилого віку. І це величезна проблема і виклик”, – розповідає у відео Володимир Гройсман.  

Також Володимир Гройсман звернувся до українських політиків. Вони, на його думку, свідомо, чи несвідомо роблять величезний злочин по відношенню до людей, коли дискредитують саму ідею вакцинації. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin