Чт. Гру 2nd, 2021

Володимир Гройсман вимагає від уряду план щодо вакцинації

1 min read

Сьогодні вранці на Фейсбук сторінці Володимира Гройсмана з’явилося 4-хвилинне відео, де він закликає засідання уряду, на якому має бути обговорено план вакцинації. Також колишній прем’єр-міністр України наголошує, що Україні терміново потрібні мільйони доз вакцин для того, щоб подолати коронавірус в Україні. 

“Лікарні переповнені, лікарі падають з ніг, дефіцит кисню в багатьох регіонах, про які сьогодні кричать. А уряд робить вигляд, що нічого не відбувається. Більше того, ми розуміємо, що якщо ми не переможемо цю пандемію через вакцинацію, Україна буде закрита від зовнішнього світу. У нас буде страждати економіка, соціальні питання будуть все болючішими і болючішими для кожного українця – і працюючого, і пенсіонера. Українське військо має бути здоровим, щоб відбивати російську агресію, яка нависає сьогодні над Україною і загрожує подальшими активними діями в Україні. Багато питань, які залежать напряму від вакцинації”, – повідомляє у відеозверненні Володимир Гройсман. 

Тому я вимагаю надзвичайного засідання уряду, для того, щоб були прийняті всі абсолютно рішення і людям був презентований план. Не тільки записатись в «Дію» і стати в чергу на вакцинацію, а чітко розуміти, хто і коли буде вакцинований. Зняти всі обмеження на вакцинацію, щоб всі українці, які стоять в чергах і хочуть вакцинуватись – могли вакцинуватись. Але для цього нам потрібно мільйони вакцин, які ви, уряд, маєте забезпечити для України. Це ваш обов’язок, як і обов’язок урядів інших країн, які вже досягли мільйонних вакцинацій і захистили своїх громадян. Ми не маємо часу чекати. Бо кожен день приносить нам величезні втрати. І Уряд має діяти абсолютно чітко. Якщо уряд не здатний діяти, то треба негайно скликати Раду національної безпеки й оборони.

Ситуація є критичною. Критичною в країні, яка світу подарувала таких серйозних новаторів-винахідників, як Сікорський, Корольов. Ми не можемо сьогодні забезпечити захист власних громадян. Чи не єдині в демократичній Європі. Це неприпустимо. Тому я закликаю всіх діяти, діяти негайно, у тому числі українських політиків, які сьогодні сидять у Парламенті. Ваша справа не тільки говорити з трибуни Верховної Ради, а й діяти, приймати рішення, вимагати виконання цих рішень. Це обов’язок кожного народного депутата, незалежно від його фракції”. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin