Ср. Гру 8th, 2021

У лісах Вінниччини розпочинається «сезон тиші»

1 min read

Щорічно в Україні проводиться природоохоронна кампанія, що має законодавчу основу – сезон тиші. Від діє з 1 квітня до 15 червня. У лісах заборонено проводити санітарні вирубки, вибухові роботи, проведення ралі, а також використовувати моторні судна.

Згідно статті 39 Закону України «Про тваринний світ»: «У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)».

Особи, які порушили вимоги, будуть притягнуті до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП.

Штраф, який може бути накладений на громадян, становить від 510 до 850 грн., на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

На час «сезону тиші» Державна екологічна інспекція у Вінницькій області посилить контроль щодо недопущення підвищеного шуму та неспокою в середовищах масового розмноження та перебування диких тварин.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin