Ср. Гру 8th, 2021

Сергій Моргунов запевнив, що місто й надалі буде підтримувати малозабезпечених вінничан

1 min read

У Вінниці 10 тисяч жителів отримали муніципальні доплати у березні. На допомогу людям, які найбільше її потребують, спрямували з бюджету громади 3 млн гривень. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

І хочу повідомити, що незважаючи на складну економічну ситуацію, місто й надалі буде підтримувати малозабезпечених вінничан – упевнений, що депутати проголосують за відповідне рішення на черговій березневій сесії. Ми продовжимо дію соціального блоку програми підтримки громади на другий квартал, – зазначив мер. – Нагадаю, що  посилення соціального захисту вінничан – один з пунктів нашої антикризової програми “Вінничани важливі”, яку ми прийняли з метою пом’якшення наслідків пандемії для громади. Муніципальну допомогу  мешканці отримують з липня минулого року. А це – непрацюючі пенсіонери та визначені категорії малозахищених громадян, які мають державні виплати до 2000 грн. 

Очільник міста додав, що розширили програму і для нових жителів новоствореної міської територіальної громади, які живуть у приєднаних селах. Для людей поважного віку з невеликими пенсіями і родин зі складними життєвими обставинами це важливо. Разом наша громада сильніша.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin