Чт. Гру 2nd, 2021

Сергій Моргунов закликає Уряд не затримувати зарплатню медикам

1 min read

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов звернувся до Уряду з вимогою розширити можливості поставок кисню до лікарень міста та всього регіону, а також вирішити питання виплат заробітних плат для медиків, які працюють в КОВІД-бригадах медичних закладів області. В ефірі телеканалу «Україна 24» Сергій Моргунов повідомив, що наразі кисень до Вінниці поставляє виробник зі Львова – Львівський хімічний завод.  

Звертаюся до Уряду: втрутитися в ситуацію і надати можливість іншим постачальникам кисню, в тому числі тим, які можуть продавати кисень в балонах – отримати відповідні ліцензії, – сказав Сергій Моргунов.   

Друга проблема, яка, за словами міського голови, так само вимагає втручання Уряду – залучення до проведення ПЛР-досліджень приватних і комунальних лабораторій, як це було наприкінці 2020-го року. Кількість тестів, які обласні лабораторні центри МОЗ нині роблять щодня – постійно зростає, і їх потужностей уже недостатньо.     

Третя дуже важлива проблема – затримка зарплат медпрацівникам КОВІД-бригад. По місту маємо затримку за лютий місяць. Ми зверталися до НСЗУ неодноразово – результату немає. У Вінниці ми даємо муніципальну надбавку, тож можемо підтримати своїх медиків у місті. Але є обласні медзаклади і опорні лікарні в районах, де надбавку не отримують, – повідомив Сергій Моргунов. –  Ми можемо втратити висококваліфікованих працівників, які не отримують вчасно зарплату.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin