Сб. Січ 22nd, 2022

“Медзаклади міста на 95% забезпечені киснем”: Сергій Моргунов про ситуацію з коронавірусом у Вінниці

1 min read

У Вінниці почала збільшуватись кількість хворих на коронавірус, ГРВІ та грип. Тепер місто на порозі “червоної” карантинної зони. Для того, щоб не було медичного колапсу у вінницьких лікарнях, міська влада почала збільшувати кількість реанімаційних ліжок для ковідних пацієнтів. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов в прямому ефірі каналу Україна 24.  

“Динаміка невтішна. Якщо взяти статистику останніх двох тижнів січня, хворих було  1081, а за два останніх тижні лютого – 3031 людина мала підтверджений коронавірус та підозру. Це серйозне збільшення майже у три рази. Я вважаю, що далі необхідно серйозно віднестися до цього питання. Минулий тиждень був загрозливий, підтверджений коронавірус виявляли до 399 осіб за день. Сьогодні – 268, тобто йде на спад”, – проінформував Сергій Моргунов щодо статистики хворих на COVID-19. 

Очільник міста нагадав, що наразі в місті розгорнуто 787 ліжок для хворих, вони на 95% забезпечені киснем. Також розгортаються додаткові реанімаційні ліжка для тяжких хворих.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin