Пн. Січ 17th, 2022

У Вінницькому зоопарку нові мешканці

1 min read

Дві плямисті олениці й червонокнижне теля європейського бізона цими вихідними до Вінниці привезли з Києва. За словами доглядача за тваринами Олександра Лісового — звірі потроху починають звикати до нових вольєрів.

“Малюк” — таку кличку дали телю європейського бізона. Йому півтора роки, вага близько 300 кілограмів, — говорить Лісовий. Додає, з Києва до вінницького звіринця перевозили його у спеціальному контейнері.

Перед цим дають йому снодійне, щоб не травмувалися у дорозі, потім антидот, щоб краще вийшли із наркозу. Спокійно вів себе не бився”, — розповідає доглядач за тваринами Олександр Лісовий.

Вольєр, в якому поселили “Малюка”  має площу 50 на 40 метрів. Поки він тут сам, однак вже найближчим часом до нього привезуть ще дві самки,  каже Олександр Лісовий. За його словами, бізони  тварини невибагливі, швидко адаптуються до нових умов.

“Вони вважаються червонокнижними тваринами, а догляд за ними, як за усіма парнакопитними: сіно, буряк, дерть, товч, морка”, — говорить Олександр Лісовий.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin