Вт. Тра 17th, 2022

Дмитро Разумков зауважив, що Ситуаційний центр у Вінниці – унікальний

1 min read

Сьогодні з робочим візитом до Вінниці прибув голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Він ознайомився із роботою Ситуаційного центру Вінницької міської ради та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта». Про ефективність системи комплексного підходу до моніторингу ситуації в місті розповів міський голова Сергій Моргунов. 

Ситуаційний центр, який розміщується у будівлі Вінницької міської ради, працює у місті з жовтня 2017 року. А у 2018 році Вінницький Ситуаційний центр визнано кращою практикою у Всеукраїнському конкурсі Мінрегіону у номінації –  «Формування безпечного життєвого середовища».  

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зауважив, що подібні центри є у інших містах України. Однак у Вінниці він унікальний. 

«Схожі системи є у інших містах, але, щоб була об’єднана поліція, рятувальники і Муніципальна варта – в такому форматі я не бачив. Ми розуміємо, що не всі міста можуть собі дозволити це з економічної точки зору. Ми будемо працювати, щоб це було у кожному великому місті», – додав політик. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin