Пт. Тра 20th, 2022

Центр Освіти для дорослих відкрився у Вінниці

1 min read

Сьогодні, 19 лютого, у Вінниці відкрили Центр Освіти Дорослих для мешканців територіальної громади. Проєкт реалізовується Громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» у партнерстві з Вінницькою міською радою за підтримки DVV International в Україні та за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

«Цей проєкт дуже потрібний Вінниці. Хочу сказати, що коли ми вперше зустрілися і почали про це говорити, наш міський голова Сергій Моргунов зауважив, що такий центр потрібен територіальній громаді. У наш мобільний і глобальний час постійно потрібно навчатися. Ми всі пам’ятаємо, що навчатися ніколи не пізно. Ми вдячні усім партнерам. Хочу сказати, що цей проєкт ми будемо розширювати й на приєднаних територіях, а згодом – і на всю Вінниччину. Важливо, щоб наші громадяни відчували від цього користь та бачили результат», – сказала заступниця міського  голови Галина Якубович.

В Центрі Освіти Дорослих планують навчати освоювати сучасні технології, фінансові інструменти та правові і юридичні питання.

Цільова група проєкт – доросле населення вінницької громади. Особлива увага в рамках реалізації проєкт та можливості долучитись до навчальних подій, буде приділятися людям перед пенсійного та пенсійного віку, внутрішньо переміщеним особам, учасникам та учасницям АТО/ООС, людям з інвалідністю та молодим мамам, що мають маленьких дітей.

Навчання відбуватиметься за більш ніж 15 напрямками. Планується протягом 2021 року залучити до навчання та заходів проєкт понад 500 осіб.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin