Ср. Гру 8th, 2021

ХТО ВІДПОВІДАЄ ЗА ПРИБИРАННЯ ВІД СНІГУ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ

1 min read

Прибудинкові території багатоповерхової забудови згідно з Правилами благоустрою території Вінницької міської територіальної громади розчищати від снігу мають ОСББ та управлінські компанії. Перевіряють їхню роботу представники департаменту житлового господарства міської ради та інспектори Муніципальної варти. За неналежне прибирання територій за останні два тижні уже складено три адмінпротоколи та понад 800 приписів. 

«Управлінськими компаніями проводиться робота щодо підтримання прибудинкових територій в належному стані.  У період рясних снігопадів вони залучали всю наявну техніку та двірників, а також в деяких підприємствах залучали інженерно-технічних працівників для розчищення прибудинкових територій. В п’ятницю ми проводили моніторинг щодо належного утримання та прибирання прибудинкових територій. Також ми отримували нарікання по будинках, де створені ОСББ. Деякі представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків чомусь вважають, що проїзди вони не повинні чистити. Хоча утримання прибудинкових територій в належному стані, в тому числі і проїздів, – це саме їхній обов’язок. З цього питання ми спілкувалися з Муніципальною вартою. Вони нам допоможуть виявляти порушників і відповідно реагувати», – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.  

 Мешканці, які хочуть покращити якість прибирання на своїх прибудинкових територіях або ж не задоволені роботою ОСББ та управлінських компаній, можуть звернутися до Ситуаційного центру: (067) 4-102-101, Viber (050) 747-65-63. А також до «Цілодобової варти» – багатоканальний номер 15-60.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin