Вт. Тра 17th, 2022

Снігові замети: як контролюють ситуацію у Вінниці та інших містах України

1 min read

Більшість мешканців українських міст зараз спостерігають на дорогах сніговий “колапс”. Найбільше дісталося Львову, Києву, Рівному, Чернівцям, де люди власними силами допомагають комунальникам розчищати сніг з тротуарів та дороги.  Про це повідомляють у сюжеті “Це Вінниці, друже!”

У Вінниці за ніч роботи розчищають усі магістральні вулиці громади та трамвайні колії завдяки цьому весь громадський транспорт завжди має можливість виїхати на лінії у повному складі. Додатково на підмогу до двірників та снігоочисної техніки долучаються будівельні бригади та інженерно-технічні робітників. 

Кияни стверджують, що снігоочисну техніку на дорогах бачать зрідка. Нарікають на те, що після очищення вулиць, зупинки транспорту часто залишаються у сніжному полоні і транспорту важко або й не можливо до них під’їжджати і забирати пасажирів. Щоб витягати автомобілі зі снігових заметів у Києві 9 лютого вивели поліцейські бронетранспортери.  

А от у Рівному, здається, одна з найгірших ситуацій в Україні – снігоочисної техніки не вистачає, а коштів на нову немає. Як стверджують місцеві, новий мер не був готовий до такого снігу. Тож, військові та батьки школярів вирішили самі вийти розчищати сніг.  

Обурені новою владою і чернівчани, адже їх комунальники вже третю добу не можуть дати ради зі снігом. Якщо пару центральних доріг прогорнули від снігу, то за інші так ніхто і не брався. Ще гірша ситуація з тротуарами та зупинками громадського транспорту.  Чернівчани скаржаться, що снігоприбиральні автомобілі  їздять по місту з піднятими щітками та задарма «викатують пальне».Користувач фейсбук Славік Кміть опублікував у групі «СтопХам Буковина» кілька світлин та обурився станом прибирання снігу у місті. 

У Житомирі замети біля зупинок обіцяють прибрати найближчими днями, а ось пішохідну вулицю ставлять у пріоритет, тому сніг планують вивезти сьогодні. Як запевнили у міській владі, їм не вистачає техніки.  

Через сильні снігопади у Сумах рекомендували школярам на період негоди переформатувати освітній процес.  

Можна відзначити, що Вінниці міська влада найоперативніше реагує на погіршення погодних умов, ініціює прибирання снігу в місті і на приєднаних територіях. Стан доріг в місті  задовільний, снігоприбиральна техніка продовжує працювати. Як зазначають у відділі «Цілодобова варта», значних скарг від вінничан не надходило.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin