Вт. Сер 16th, 2022

Міські комунальні служби прибирали засніжену Вінницю всю ніч

1 min read

Вчора у Вінниці значно ускладнились погодні умови. Після дрібного дощу після обіду розпочав іти мокрий сніг, який до вечора переріс в рясний снігопад. Міські комунальні служби прибирають місто цілодобово. До роботи залучалась додаткова техніка. За ніч роботи було розчищено усі магістральні вулиці громади. Завдяки цьому весь громадський транспорт мав можливість виїхати на лінії у повному складі. А профільна служба ВТК забезпечувала очистку колій протягом ночі щоб зранку трамваї могли виїхати на маршрути.

За прогнозами Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 12 лютого погодні умови не будуть покращуватись. Продовжиться снігопад, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, очікуються хуртовини, снігові замети на дорогах ожеледиця. У вихідні також очікується морозна погода.

«Наразі ми працюємо у посиленому режимі. Техніка прибрає вулиці і вдень, і вночі. Ми просимо водіїв з розумінням ставитись до незручностей, коли їм доводиться їхати за прибиральною ланкою, або на зустріч, і надавати перевагу у русі такій дорожній техніці», – каже начальник відділу утримання об’єктів та благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Вячеслав Хілінський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin