Ср. Тра 18th, 2022

У ВІННИЦІ СТВОРИЛИ РАДУ ПАРТНЕРСТВА

1 min read

11 лютого у хабі «Місто змістів» відбулось перше засідання Ради Партнерства. Тут обговорювався механізм подальшого функціонування та ефективної роботи цієї структури задля подальшого розвитку співпраці між органами влади та громадянським суспільством Вінниці.

Сьогодні на першому засіданні Ради Партнерства був присутній міський голова Сергій Моргунов.

«Я радий, що хаб «Місто змістів» вже чотири роки активно працює. Спочатку він об’єднував 29 громадських організацій, а зараз 41. Саме громадським організаціям в першу чергу оцінювати, наскільки цей майданчик ефективний. Але активності, які тут проходять, в тому числі формування документу Концепції інтегрованого розвитку і Стратегії, говорять самі за себе. Я вважаю, що це гарний майданчик, щоб ви могли формувати сильну територіальну громаду, щоб різні люди і різні громадські організації могли себе реалізувати. Найважливіше, щоб ця робота була на благо розвитку територіальної громади. З 2021 року у нас є більше викликів, тому що пройшов процес об’єднання громад. Територія Вінниці збільшилася навіть більше ніж у двічі. Сусідні села потребують відповідної інтеграції у місто. І дуже важливо пробудити у людей активність до життя не лише конкретного села, щоб вони розуміли, що вони вже є членами великої родини – Великої Вінниці. Тому я думаю, що нам всім є над чим попрацювати», – каже Сергій Моргунов.

Також варто відзначити широке залучення громадськості до написання “Стратегії 3.0” – документу, який показує вектор розвитку Вінниці з новоприєднаними територіями до 2030 року.

Хаб “Місто змістів” став не лише платформою для взаємодії громади та влади, а й місцем концентрації зусиль громадських організацій для підтримки одне одного, взаємодопомоги та підсилення. Так, ще в липні 2018 року утворилась громадська спілка “Мережа ОГС “Місто змістів”, яка сьогодні об’єднує 41 організацію громадянського суспільства. Громадська спілка діє відповідно до затвердженого Статуту, щороку проводяться Загальні Збори, де переобирається голова та члени Координаційної ради, які впродовж року здійснюють координацію роботи усієї Мережі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin