Ср. Тра 18th, 2022

Понад 100 млн грн заробила Вінниця на туризмі

1 min read

Нещодавно на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради було представлено звіт про виконання Програми розвитку туризму 2016-2020 роки (зі змінами). Директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені презентував результати за п’ять років дії програми, роблячи акцент на успіхах 2016-2019 років та викликах 2020 року. Незважаючи на всесвітню пандемію та її наслідки для галузей гостинності і туризму, Вінниця активно просувалася в розвитку туристичної пропозиції, маркетингу дестинації та консолідації сфери гостинності.

«Якщо брати сукупний прямий внесок туризму в економіку міста, то, крім туристичного збору, це понад 100 млн гривень податків від суб’єктів, що обслуговують туризм. Особливо помітно зросла частка надходжень від закладів розміщень, яких станом на кінець 2020 року у місті існує 47. Затримка більшої кількості туристів мінімум на добу – головна перемога останніх 5 років, і це підтверджують дослідження, проведені в 2019 році», – зауважив Олександр Вешелені. 

Секретар міської  ради Павло Яблонський під час звіту зазначив, що подальша робота над туристичною пропозицією міста має враховувати відновлення і пожвавлення в’їзного туризму: «Враховуючи зусилля міського голови Сергія Моргунова та Прем’єр-міністра України 2016-2019 років Володимира Гройсмана, ми маємо велику вірогідність реалізації масштабної реконструкції аеропорту «Вінниця». Це буде серйозний крок для розвитку туризму і ділової активності та змінить статус нашого міста, відкривши нові можливості й ринки. Також важливим проєктом громади є Туристичний хаб Вінниці – він має стати серцем розвитку туризму і місцем інновацій. Величезний туристичний потенціал має річка Південний Буг і активності на ній, що може стати нашою особливістю і дасть можливість відрізнятися від багатьох міст-конкурентів», – зауважив Павло Яблонський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin