Ср. Тра 18th, 2022

Міська влада розгляне звернення перевізників, які хочуть підвищити вартість проїзду в маршрутках

1 min read

Вінницькі перевізники на межі закриття. Пандемія, підвищення мінімальної зарплати, та зростання вартості на медичне та техобслуговування неабияк вплинули на їх прибутки. Наразі єдиний вихід для них – підвищення вартості проїзду. Про це йдеться у сюжеті Віти.

Бригадир “23” та “2” маршрутів Олександр Юськов каже, що минулий рік для нього став аж надто проблемним. Тримався як міг та зрештою довелось прощатись з працівниками.

“Водіїв скоротили, в мене було два водія, машину одну продали, один на швидку працювати пішов, інший за кордон”, – ділиться проблемами приватний перевізник Олександр Юзьков.

Відомо, що у ціні піднялось все, що стосується перевезень, окрім вартості проїзду для пасажирів: підстрибнули страховка, паливно-мастильні матеріали, обслуговування, мінімальна зарплата водіїв, а ще щоденний тех та медогляд. До всього машину треба мити дезінфікувати та періодично оновлювати салон.

“П’ять років тому гума коштувала по 800 гривень, сьогодні – п’ять тисяч. Вартість зросла практично у вісім разів. Акумулятор раніше триста гривень, а сьогодні три тисячі. Ми просто не витягуємо, старалися для людей стримати ціну. У 1986 році, вартість квитка становила 20 копійок, буханка хліба 16 копійок. Сьогодні хліб по 16 гривень, а ми їздимо по 5 гривень”, – жаліється перевізник Володимир Стрюк.

Директор департаменту економіки та інвестицій міськради Максим Мартьянов розповів, як будуть розглядати звернення перевізників:

“Ми проведемо ретельний аналіз усіх складових витрат, які озвучують перевізники, проаналізуємо тарифи, які запропонували перевізники на предмет її економічної обґрунтованості, детально вивчимо кожну статтю, як ростуть витрати, на скільки вони правильно зазначені та після того виконавчий комітет зможе прийняти рішення щодо встановлення нового тарифу і його розмірів”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin