Чт. Гру 2nd, 2021

У Вінниці продовжать розвивати велоінфраструктуру міста

1 min read

Програму розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки передбачає продовження  розвитку велоінфраструктури, зокрема створення нових велодоріжок, облаштування велопарковок та впровадження низки інших заходів, пов’язаних з популяризацією цього виду міського транспорту. 

Передбачається розширення веломережі до 110 кілометрів до 2023 року, наразі вона становить  79 км. Планується розширення мережі велопарковок, в тому числі критих, мережі станцій громадського велопрокату Nextbike до 45 станцій, наразі їх 25. А також розширення мережі велоСТО і мап веломаршрутів. У планах – встановлення велототемів для автоматичного підрахунку велосипедистів. Фінансування програми – у межах 1 млн грн.

«Кошти, які передбачені в рамках Програми велорозвитку, будуть йти на закупівлю та встановлення критих та відкритих велосипедних паркінгів. Також будемо продовжувати встановлювати мапи велосипедних маршрутів, станції обслуговування. У планах – закупівля та встановлення «велосипедних тотемів» для автоматичного підрахунку велосипедистів на велодоріжках міста», – пояснив головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin