Пт. Тра 20th, 2022

Володимир Гройсман: Я би хотів, щоб Україна була країною фінансово самодостатніх, забезпечених людей

1 min read

Володимир Гройсман дав ексклюзивне інтерв’ю«Інтерфакс-Україна». У якому відповів на ряд важливих питань.

На питання, чи планує Прем’єр-міністр України 2016-2019 років знову  очолити уряд, дав таку відповідь:

“Якщо ви мене запитаєте, чи я готовий до того, щоб бути прем’єр-міністром країни, то точно можу сказати, що професійно я абсолютно готовий для цього. 

З іншого боку, для мене це не є ціллю. Що для мене мета? Я би хотів, щоб Україна була країною фінансово самодостатніх, забезпечених людей. Я не кажу про мультимільйонерів чи мільйонерів. Я маю на увазі те, щоб українці жили нормально. І я розумію, що багато можу зробити в цьому плані. Я розумію, що і як можливо через управління змінити, і як досягти цієї мети”.

Також Володимир Гройсман висказав різку критику дій чинного уряду, особливо що стосується тарифів на газ:

“Вони кажуть: ціни виросли на ринках. Інші ціни можуть бути, якщо ви закачуватимете газ до сховищ на наступні періоди. А на цей опалювальний сезон стосовно людей вчинили абсолютно нечесно. Питання – а де уряд? Як це прем’єр пропустив, що люди були вимушені перекривати дороги, бо вони відчувають несправедливість? Ви ж туди призначені, щоб дбати про прийняття найефективніших рішень. Я більше задоволення отримую, коли люди більше зароблять  і  менше витрачають”.

Гройсман вважає, що дії чинного уряду щодо пандемії коронавірусу, абсолютно не розумні.

“Все само собою якось іде. І з огляду на те, як діє уряд, як він приймає рішення, як він їх реалізовуває, складаєтся враження, що вони все роблять за формулою “якось воно буде”. Минає шість місяців. У грудні європейські країни вже починають вакцинування. 8 січня 2020 року прем’єр-міністр прокидається – і пише листа Європейському Союзу: “Допоможіть Україні!”

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin