Вт. Сер 16th, 2022

Зі словами “Нічого не знаю” та з прапорами “ЄС” протестували медики Вінницької ЦРКЛ

1 min read

Працівники Вінницької центральної районної клінічної лікарні влаштували акцію протесту з плакатами та прапорами партії «Європейської солідарності» під стінами Вінницької районної ради вчора, 20 січня. Одна з протестувальниць зізналася, що не знає, чому вийшла і боїться сказати щось зайве, тому що може “отримати” від директора закладу.

“Ой, я нічого не знаю. Прийшла, бо закривають лікарню. Я працюю у лікарні і сказали, що її закривають”, – каже одна з протестувальниць, яка побоюється, що “районку” передадуть на баланс міста і вона втратить роботу.

Головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз також був на акції протесту й запевняв усіх журналістів, що місту не потрібен їх лікувальний заклад та поширював міфи про те, що лікарню закриють після її передачі на баланс Вінницької міської ради.

“Зараз питання йде про скорочення вторинного рівня. Ми говоримо про свою лікарню. Це сумно, але такий факт є”, – зауважив Олександр Кривов’яз.

Проте згодом “міфи” та страхи медиків були спростовані: в актовій залі Вінницької районної ради керівництво Вінниці та району зустрілося з протестувальниками. Голова районної ради Ігор Шутак пояснив працівникам “районки”, що передати лікарню вимагає закон.

“Жодного працівника з Вінницької центральної районної клінічної лікарні не буде звільнено. Вони всі будуть отримувати заробітну плату з бюджету Вінницької ОТГ. Місто завжди готове спілкуватися з колективом районної лікарні. Хочу наголосити, що заклад буде прийнятий як окрема юридична одиниця, ніхто не збирається вчиняти незрозумілі дії чи його реорганізовувати. Все буде відповідно до чинного законодавства, яке вимагає бути правонаступником і міська рада ним буде”, – зауважила заступниця міського голови Галина Якубович.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin