Чт. Гру 2nd, 2021

У Вінниці планують створити новий культурний маршрут

1 min read

20 січня в онлайн-форматі відбулася презентація концепції культурного маршруту «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова». Участь у цій ініціативі дозволить поєднати Поділля з мережею міжнародних маршрутів і популяризувати регіон серед внутрішніх та іноземних туристів.

Метою розробки Подільського шляху святого Якова є створення культурно-пізнавального та екологічного маршруту для піших і велосипедних подорожей за моделлю Шляху святого Якова з поєднанням Вінниці й Кам’янця-Подільського історичною дорогою через Бар.

«Подільський регіон має що показати і чим здивувати мандрівників з усього світу, адже наша неперервна історія як історичної землі охоплює понад сімсот років. З розвитком туризму – і це доводить приклад таких центрів, як Вінниця чи Кам’янець-Подільський, – пожвавлюється економічне життя, комфорт самих мешканців і, що найголовніше, зберігаються та примножуються культурні цінності та зміцнюється європейська ідентичність. Подільський шлях святого Якова дасть поштовх до розвитку інфраструктури гостинності – з’явиться необхідність створення нових місць розміщення та харчування, адже мандрівник потребуватиме не лише кількох годин на огляд пам’яток, але й як мінімум нічліг, вечерю та сніданок».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin