Ср. Тра 18th, 2022

Районну лікарню передадуть у комунальну власність міста

1 min read

Трансформація системи охорони здоров’я стосується кожного вінничанина. Її мета – забезпечити всім мешканцям нашої територіальної громади рівний доступ до якісних медичних послуг та перебудувати систему охорони здоров’я так, щоб у її центрі був саме пацієнт. 

“У 2020 році у Вінницькій області утворились 63 спроможних громади, які об’єднані в шість нових районів. Відповідно до вимог законодавства відбувається передача медичних закладів зі спільної власності у власність тих територіальних громад. на території яких вони розташовані”, – інформує директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міськради Олександр Шиш.

Відповідно до принципу “гроші йдуть за пацієнтом” від передачі “районки” у комунальну власність міста мають виграти усі – і персонал, і пацієнти. Адже не секрет, що сьогодні медики районки, які працюють з ковідними хворими, отримують набагато менше, аніж їхні колеги з лікарень Вінниці.

Якщо з ковідними хворими працює лікар вищої категорії, він може отримати зарплату і 50 тис. грн. Якщо лікар працює поза ковідним відділенням, він може отримати 9-10 тис. грн, – пояснює Олександр Шиш.

Подробиці у сюжеті телеканалу “Віта”

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin