Пн. Вер 20th, 2021

Міська влада підписала Меморандум щодо енергозабезпечення Вінницького індустріального парку

1 min read

Сьогодні, 19 січня, у міській раді підписали тристоронній Меморандум між Вінницькою міською радою, КП «Вінницький муніципальний центр інновацій» та  ТОВ «ВІННИЦЯЕНЕРГО» (групи компаній KNESS) щодо енергозабезпечення Вінницького індустріального парку. Відповідно до документу компанія ТОВ «ВІННИЦЯЕНЕРГО» безкоштовно під’єднуватиме учасників Вінницького індустріального парку до мереж електропостачання та надаватиме послуги з розподілу електричної енергії.

«З 2015 року у нас працює Вінницький індустріальний парк. А в цьому році компанія HEAD розпочне будівництво, найбільшого у Східній Європі заводу по виробництву спорядження для зимових видів спорту. Ми всі пам’ятаємо коли у 2019 році виникла проблема щодо енергозабезпечення безпосередньо Вінницького індустріального парку, і така ситуація не локальна, а загальна – на рівні держави. З боку держави – це достатньо серйозні обтяження в частині можливості користуватися електроенергією потенційними виробниками. Важливо, що сьогодні ми змогли знайти вирішення у співпраці з вінницькою компанією KNESS і приступаємо до створення системи енергозабезпечення Вінницького індустріального парку. Я маю надію, що цей проєкт буде прикладом для всієї України, яким чином можна буде вирішувати подібні питання. Найголовніше, що ми будемо конкурентоспроможними з точки зору залучення інвесторів. Ідея цього Меморандуму полягає в тому, щоб дати можливість потенційному інвестору достатньо ефективно використовувати ресурси, розвивати виробництво і створювати нові робочі місця», – зауважив міський голова Сергій Моргунов. 

Компанія KNESS у рамках реалізації проекту збудує комплекс інфраструктурних об’єктів, організує сервісну експлуатацію та обслуговування системи енергозабезпечення парку. Підключення споживачів Вінницького індустріального парку на класі напруги 10 кВ буде безкоштовним. ТОВ «ВІННИЦЯЕНЕРГО», яке входить до групи KNESS, надаватиме послуги з розподілу електричної енергії споживачам-учасникам Вінницького індустріального парку. Радник генерального директора, співзасновник групи компаній KNESS Юрій Таранюк зазначив, що для компанії це цікавий напрямок співпраці. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin